در بازديد از نمايشگاه عكس ها و اسناد ساختمان شركت ملي نفت

مهندس بيطرف از زحمات مسئولان موزه نفت قدرداني كرد

دوشنبه بیست و پنجم بهمن ماه 1395مهندس بيطرف از زحمات مسئولان موزه نفت قدرداني كرد

معاون وزير نفت در امور مهندسي، پژوهش و فناوري در بازديد از "نمايشگاه اسناد و عكس هاي ساختمان مركزي شركت ملي نفت، نخستين آسمان خراش ايران" از تلاش مسئولان موزه نفت براي حفظ اين آثار قدرداني كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني موزه ها و مركز اسناد صنعت نفت ايران، مهندس حبيب ا.. بيطرف، كه روز گذشته در دومين روز از برپايي "نمايشگاه اسناد و عكس هاي ساختمان مركزي شركت ملي نفت، نخستين آسمان خراش ايران" از اين نمايشگاه ديدن مي كرد، در يادداشتي در دفتر يادبود نمايشگاه چنين نوشت: "زحمات مسئولان موزه هاي نفت از نظر گردآوري و حفظ و نمايش اسناد قديمي اين ساختمان درخور قدرشناسي است و اينجانب از اين خدمت ارزشمند تشكر و سپاسگذاري مي كنم."

photo_2017-02-14_10-29-27

در اين بازديد مهندس بيطرف و مديران كل معاونت امور مهندسي وزارت نفت از تصاوير مراحل مختلف بناي ساختمان شركت ملي نفت، تصاويري از بخش هاي داخلي ساختمان در دهه 1340 و كاركنان در حال فعاليت، ميكروفيلم و نقشه هاي مربوط به اين بنا، صفحه هايي از نشريات آن زمان كه مطالبي در مورد اين ساختمان درج كرده بودند، از جمله روزنامه اطلاعات در سال هاي 1337 و 1339 و نشرياتي مانند "آيينه" نشريه داخلي كاركنان نفت، بازديد به عمل آوردند.

لازم به يادآوري است طي روزهاي گذشته، اين نمايشگاه با استقبال خوبي از سوي مديران و كاركنان صنعت نفت، همچنين پيشكسوتان و بازنشستگان اين صنعت رو بر بوده است.

"نمايشگاه عكس ها و اسناد ساختمان شركت ملي نفت، نخستين آسمان خراش ايران" از 23 بهمن ماه تا سوم اسفند ماه از ساعت 8 صبح تا 16 پذيراي علاقه مندان است.