در راستای گسترش تعامل موزه نفت با پیشکسوتان

نشست نمایندگان موزه نفت با روسای صندوق و کانون های بازنشستگی اصفهان برگزار شد

پنج شنبه چهارم خرداد ماه 1396نشست نمایندگان موزه نفت با روسای صندوق و کانون های بازنشستگی اصفهان برگزار شد

راه های توسعه همکاری بازنشستگان صنعت نفت با موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت، در نشست مشترک نمایندگان موزه نفت و روسای صندوق و کانون های بازنشستگی صنعت نفت اصفهان، نجف آباد، شاهین شهر و خمینی شهر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت، آقایان  جواد عبدیزدان، رییس صندوق بازنشستگی منطقه 3، شامل یزد، کرمان، اصفهان  و چهار محال بختیاری،  رحیم خجندی، معاونت کانون بازنشستگان صنعت نفت اصفهان،  مصطفی مشکلانی، رییس کانون بازنشستگان صنعت نفت اصفهان، زاهد بهوندی، مسوول کانون  بازنشستگان شاهین شهر و نعمت ا.. جعفری، رییس کانون بازنشستگان صنعت نفت نجف  آباد روز گذشته در نشستی با حضور نمایندگان موزه نفت شرکت کردند.

430521929_113021

در این جلسه حاضران با تاکید بر اهمیت استان اصفهان به عنوان یکی از مراکز مهم حضور بازنشستگان صنعت نفت در کشور، بر توسعه همکاری ها میان موزه نفت و پسشکسوتان نفت در این خطه از کشور تاکید کردند.

لزوم آموزش بازنسشتگان و برگزاری دوره هایی برای آشنایی با موزه ها و مرکز اسناد صنعت نفت، برای بازنشستگان وپیشکسوتانی که ذخایر بزرگی از دانش و اطلاعات گذشته صنعت نفت نزد آنان است، از دیگر مواردی بود که در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.

به دنبال برگزاري اين نشست نمايندگان مديريت موزه ها و مركز اسناد نفت، با هماهنگي هايي كه توسط صندوق منطقه سه صنعت نفت و كانون هاي بازنشستگان نفت در منطقه برگزار شد، با تعدادي از بازنشستگان و پيشكسوتان صنعت در شهرهاي اصفهان، شاهين شهر، نجف آباد و خميني شهر ديدار و گفت و گو كردند كه مشروح اين ديدارها بتدريج در سايت موزه نفت درج خواهد شد.