پمپ Batchen

دوشنبه هشتم آبان ماه 1402پمپ Batchen

 

 

شرکت Batchen از سوی «دیوید بچن» در سال1966 در استرالیا تأسیس شد و از سال ۱۹۹۱ از سوی پسرش اداره  شد. این شرکت در ابتدای کار خود وارد سیستم‌های لوله‌کشی، پمپ‌ها و نصب مخازن صنعت گاز ال‌پی‌جی و بعدها تولید بخارساز، مونتاژ و اصلاح تانکرهای جاده‌ای شد.

دیری نپایید شرکت Batchen به دلیل ایجاد سطح بالایی از مهارت در حوزه‌ی پر تقاضای مهندسی به‌عنوان یکی از رهبران این صنعت شناخته شد و همچنین با بکارگیری مهارت‌های خود در صنعت گاز ال‌پی‌جی، تجارت فرآوری فلزات را با تمرکز بر تأمین محصولات تخصصی برای صنایع شیمیایی و معادن گسترش داد.

این شرکت دارای ۳۵ سال تجربه در تولید گاز مایع، ال‌پی‌جی خودرو، ساخت فلز و مهندسی ساخت است.  فروش بیش از 50 درصد از مقدار بازار در استرالیا را تشکیل می‌دهد. یک نمونه پمپ Batchen که در سال ۱۹۹۳ تولید شد و دارای دو نمایشگر در دو جهت مخالف است در موزه بنزین‌خانه آبادان نگهداری می‌شود.

در موزه بنزين‌خانه آبادان كليه اسناد،  مدارك و اشياء مرتبط با پمپ بنزين مانند تلمبه‌ها، پيمانه‌ها، ظروف حلبي و ابزار و تجهيزات مرتبط و همچنين روزنامه‌ها، مكتوبات، تصاوير و اسناد قديمي و اسكانس‌هاي منقش به تصاوير پالايشگاهي و تأسيسات نفتي  وجود دارد، پمپ بنزين آبادان در سال 1306 از سوي شركت بريتيش پتروليوم در آبادان بنا شد.

 

11


آخرین اشیا