امضای تفاهم‌نامه‌های مناطق نفت‌خیز جنوب با حضور مدیر مرکز اسناد صنعت نفت

جمعه هفتم مهر ماه 1402امضای تفاهم‌نامه‌های مناطق نفت‌خیز جنوب با حضور مدیر مرکز اسناد صنعت نفت

به گزارش مدیریت مرکز اسناد و موزه‌های صنعت نفت، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب پنج‌شنبه (ششم مهرماه)  با حضور حسین شاملی، مدیر مرکز اسناد و موزه‌های صنعت نفت و عبدالرضا مراد حاجتی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان سه تفاهم‌نامه همکاری برای تدوین تاریخ شفاهی این شرکت امضا کرد.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به ترتیب با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان، حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان و مرکز رسانه بیداری این تفاهم‌نامه‌ها را امضا کرد.

حسین شاملی، مدیرمرکز اسناد و موزه‌های صنعت نفت در آیین امضای این تفاهم‌نامه از آمادگی این مدیریت برای در اختیار دادن اسناد به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان خبر داد.

عبدالرضا مراد حاجتی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان هم در این آیین با بیان اینکه اسناد برای آیندگان است که ما را قضاوت کنند، اظهار کرد: مدال جهاد اقتصادی را باید بر گردن کارکنان نفت انداخت که کارهای بزرگی در خوزستان انجام دادند.

وی با بیان اینکه برای ثبت تاریخ شفاهی و ثبت دلاوری‌های کارکنان نفت در دوران جنگ آماده‌ایم، تصریح کرد: امیدواریم اسناد نفتی در اختیارمان قرار گیرد تا این رشادت‌ها را به صورت دقیق روایت کنیم.