تاریخچه مجتمع آموزشی محمودآباد در قاب موزه

سه شنبه هیجدهم فروردين ماه 1394تاریخچه مجتمع آموزشی محمودآباد در قاب موزه

تاریخچه و سرگذشت مجتمع آموزشی محمودآباد صنعت نفت، به زودی در قالب یک موزه در این مجتمع در معرض دید علاقه­ مندان و بازدیدکنندگان قرار می ­گیرد.

به گزارش سایت موزه­ ها و اسناد صنعت نفت، مجتمع آموزشی محمود آباد، با وجود داشتن اشیاء، اسناد و مدارک موجود از بدو تاسیس این مجتمع تا کنون، از قابلیت راه­اندازی موزه­ای جهت استفاده بازدید کنندگان از این مجتمع برخوردار است.

از جمله اشیا و اقلامی که در بازدید مدیران ارشد دفتر موزه‌های صنعت نفت از این مجتمع آموزشی، مورد توجه قرار گرفته عبارتند از: دوربین­ های نقشه‌ برداری، دستگاه آژیر کار و اعلام خطر، ترازوها و ساعت­ های قدیمی، آپارات­ ها و حلقه­ های فیلم­ 35 میلی‌متری قدیمی و لوازم جانبی آنها، آمپلی‌ فایر قدیمی سینما، عکس­ های قدیمی، نقشه‌ های تاسیساتی و معماری و ...

بر این اساس و با توجه به اعلام آمادگی مسئولان مجتمع، به زودی اشیاء و مدارک به دست آمده در قالب موزه­ای با عنوان "تاریخچه و سرگذشت مجتمع آموزشی محمودآباد" در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

لازم به یادآوری است سالانه هزاران نفر از کارکنان صنعت نفت به همراه خانواده هایشان در قالب سفرهای کاری، آموزشی و تفریحی از مجتمع آموزشی محمودآباد دیدن می­ کنند.